Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 5 gün arasında değişmektedir. Bayram tatillerinde kargo firmasının çalışmaması durumundan dolayı siparişlerde gecikme yaşanabilir.

Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Siparişiniz Aras Kargo tarafından 09:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Kargo ücreti ARAS kargo 29,99 TL PTT kargo 29,99 TL , kapıda ödemeli siparişlerinize 9,99 TL ek hizmet bedeli yansımaktadır. www.berox.com.tr'den yapılan alışverişlerde 650 TL ve üstü alışverişlerde kargo ücretsiz kampanyasından faydalanılınır.

Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.  

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması halinde ise siparişinizde/üyeliğinizde bulunan bilgiler aracılığı ile tarafınıza haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından; Aras Kargo ve PTT Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler e-posta yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.berox.com.tr online alışveriş sitesidir ve aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sunar. Farklı tüketicilerin, aynı anda satın alım gerçekleştirmesi durumunda stok problemi yaşanabilir. Bu durumda; 

Alışverişi peşin ödeme ile gerçekleştirilmiş ürün stoklarımızda kalmamış ise: ürün tedariği için en az 4 (dört), en fazla 30 (otuz) gün işlem süresi vardır. Bu süreç içerisinde ürün, tedarik edilemez ise yapılan ödeme tüketiciye iade edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.