Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 ile 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 ile 14 gün süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Covid 19 ve hijyen açısından sadece iç çamaşırlarda iade ve değişim olmamaktadır. 

İade ve Değişim İşlemleri

Sitemizden alınan ürünleri değişim ve iade işlemleri 05303463195 whatsapp veya telefon hattından yapılmaktadır. Müşteri temsilcisinden iade ve değişim kodunuzu alabilirsiniz. Değişim ve iade Ptt veya Aras kargo firmalarından belirtilen süre içinde şubeden sadece verilen kod ile ürünü iade ve değişim işlemini yapabilirsiniz. Değişim ve iade için gelen kargolar BEROX depolarına ulaştığında müşteri temsilcisi sizlerle iletişime geçecektir.

Değişimde işleminde istenilen ürün stokta mevcut değilse başka bir ürün veya ücret iadesi yapılmaktadır. Değişim işlemi Hatay'da bulunan (Antakya-Samandağ) mağazalarımızdan da değişim yapabilirsiniz.

İade işlemlerinde iadesi onaylanan ürünler banka kartı, kredi kartı ile işlem yapılmışsa 1 ile 5 gün içinde para iadesi müşterinin hesabına yansıtılır. Kapıda ödeme iadelerinde müşterinin belirtiği iban hesabına 3 ile 6 gün içinde hesabına yansıtılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.